Slide به وب سایت رسمی سمیه رحمت خوش آمدید خرید آنلاین محصولات rahmataval پژوهنده برتر(چهار دوره متوالی) * مولف* پژوهشگر * مشاور تحصیلی * دارای مقاله پذیرش شده بین المللی در حوزه کودک * مدرس و برگزار کننده کارگاه های تخصصی ویژه معلمان اول ابتدایی و مربیان پیش دبستان رزرو مشاوره آنلاین کودکان مان را عاشق یادگیری کنیم ;با محتوا و روش تدریس جذاب کتاب های آموزشی رحمت، عشق به یادگیری را در فرزندان ایران زمین بارور سازیم
  • خلاقیت در آموزش
  • سبک آموزش ساده
  • راه حل های ساده و جذاب
  • شیرین بودن آموزش ها
از جمله ویژگی های محصولات گروه آموزشی رحمت است.

گالری کارگاه های آموزشی

محصولات محبوب و پرفروش

توسعه آموزش در شرایط جدید

یاد دادن به کودکان و نوجوانان بخودی خود کار دشواری است اما بتازگی و با شرایط جدید، دنیای آموزش وارد عرصه فضای مجازی شده است که این مسئله سطح جدیدی از روش تدریس و ارتباط گیری با کودک را می طلبد. استفاده از کتاب های ساده و جذاب و روش آموزش ویژه ما یادگیری قوی در کنار معلمان و خانواده برای آموزشی باکیفیت و ماندگار در این زمینه است.

وضعیت سفارش خود را رهگیری کنید…

پس از دریافت کد رهگیری پستی خود از وضعیت آن باخبر شوید

نظر مشتریان درباره محصولات

سوالات متداول

روش خرید در این سایت چگونه است؟

با مراجعه به سایت رحمت اول  rahmataval.ir  و انتخاب منوی فروشگاه یا خرید آنلاین محصولات می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید. نکته مهم: مشتری باید قبل از نهایی کردن خرید، در قسمت سبد خرید سفارش خود را کنترل نماید.

• پرداخت وجه در این سایت چگونه است؟

پرداخت وجه فقط و فقط از طریق درگاه اینترنتی آنلاین با استفاده ازکارت بانکی و رمز پویا یا رمز دوم می باشد. لذا از کارت به کارت کردن هزینه ، واریز وجه به حساب بانکی و … خودداری نمایید.

• مدت زمان ارسال محصولات چقدراست؟

باتوجه به شرایط موجود و حساسیت نسبت به مسأله کرونا از زمان ثبت سفارش تا تحویل محصول ۱۰ روز کاری پیش بینی می شود.

• مشتری محصول را اشتباه سفارش داده است. راه حل چیست؟

چنانچه مشتری بعد از ثبت نهایی متوجه اشتباه در نوع محصول، تعداد محصول، آدرس و یا … شد تا ۲۴ ساعت فرصت دارد تا از طریق واتساپ با شماره ۰۹۳۰۸۸۸۹۶۹۹ موارد را جهت اصلاح اعلام نماید.

رضایتمندی کلی۸۸%
۸۸%
کیفیت چاپ۷۵%
۷۵%
کیفیت محتوا۹۵%
۹۵%
جذابیت روش۸۸%
۸۸%
فهرست