عکس تخفیفات سایت خانم سمیه رحمت

تخفیفات سایت دکتر سمیه رحمت

ما در این صفحه از وب سایت دکتر سمیه رحمت، کلی سوپرایز برای شما داریم! در این قسمت، محصولات تخفیف خورده سایت قرار گرفته است. شما می‌توانید محصولات تخفیف خورده سایت دکتر سمیه رحمت را مشاهده کنید و با قیمتی بسیار مناسب‌تر تهیه فرمائید. دقت کنید که تعداد تخفیفات ممکن است محدود باشد پس هرچه سریع‌تر خرید خود را انجام دهید.

تخفیفات دفتر لوحه نویسی

دفتر لوحه نویسی

توجه داشته باشید محصول تخفیف خورده، نسخه سیاه و سفید کتاب می باشد

 دفتر لوحه نویسی دکتر سمیه رحمت با سرمشق های آماده، تصاویر کودکانه ی جذاب و شعرهای شاد برای هر لوحه، قدمی نو و ارزشمند به سمت ایجاد انگیزه در کودک می‌باشد. از آنجایی که کودک از سرمشق ها الگو برداری و تقلید می‌کند، سرمشق گذاری منظم و طبق اصول زیبانویسی تاثیر مستقیمی برخوش خط شدن نوآموز خواهد داشت.

تخفیف کتاب دروس پاییزانه خانم رحمت

کتاب پاییزانه کلاس اول

کتاب پاییزانه کلاس اول خانم سمیه رحمت فقط برای سه ماهه اول سال تحصیلی و مخصوص دروس فارسی، ریاضی و علوم تالیف شده است. این کتاب به تعداد محدود موجود است و می‌توانید جهت خرید و سفارش آن از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

عکس خانم سمیه رحمت

خرید محصولات خانم رحمت با تخفیف!

ما این صفحه را ایجاد کرده ایم تا بتوانید محصولات خاص را با قیمت مناسب تری تهیه فرمائید. محصولات شامل تخفیف و تخفیفات سایت دکتر سمیه رحمت را می‌توانید در این صفحه مشاهده و خریداری فرمائید. دقت داشته باشید قبل از خرید دلیل تخفیف را حتما مطالعه فرمائید.